Pincér

segéd pincért keresünk áprilisi kezdéssel

Teljes munkaidő

✅4* hotelba Ellmauba keresünk jelentkezőket a következő munkakörök betöltésére:
✅szobalány 1650 € nettó- többféle müszak van
✅szakács Chef de Partie 1900-2100 € nettó, osztott munkaidő
✅felszolgáló Chef de Rang vagy Barkellner 1800-1900 € nettó
✅segéd pincér Commis de Rang 1650-1750 € nettó
✅kedvező hotel szülőknek akiknek van gyermekük
✅a hotelnak saját gyermekfelügyelése van a munkavállalók számára
✅ingyenes kultúrált egyágyas szobák saját fürdőszobával, wifi
✅nem alacarte, trinkeld elvan osztva a munkacsapat között
✅kezdés megegyezés szerint, mihamarább, áprilisban
✅heti 6 munkanap
❗feltétel: több éves német nyelvterületen szerzett tapasztalat és német nyelvtudás A2-B1 szinten, Zeugnis előny
✅a munkaközvetítés ingyenes
📩amennyiben az állásajnálat felkeltette az érdeklődését küldje el német önéletrajzát sandra@job4gastro.hu
☎️bármilyen kérdése felmerülne, keressen bizalommal 0036 702 691 241
💻FB: https://www.facebook.com/JOB4GASTROHU